Kõik meie peojuhid täiendavad ennast erialastel koolitustel regulaarselt ja omavad ka esmaabi tunnistust.

Evelin Küberson

Positiivne ja aktiivne peojuht, kes toob naeratuse iga lapse peole. Tegelenud aktiivselt laste- ja noortetööga alates 2004 aastast. Omab head kogemust erialaste projektide kirjutamisel ja juhtimisel. Noorteürituste korraldamine on põhitööks juba aastaid.
Evelin lõpetas Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari 2010.aastal noorsootöö erialal. Omab laagrikasvataja- ja juhataja tunnistusi ning on korraldanud hulgaliselt erineva teemaga kohalike ja rahvusvahelisi laagreid. Omab ka õpilasmaleva rühmajuhi kogemust.
Saavutab lastega kiiresti hea kontakti ja usaldusliku suhte. Oma ettevõtmistes on järjekindel ja täpne. Kõik laste peod sujuvad lõbusas meeleolus 🙂

Tiina Pihlak

Seiklushimuline ja aktiivne laste- ja noortejuht. Tegelenud aktiivselt lastega alates 2009 aastast. Omab praktilisi ja teoreetilisi teadmisi laste- ja noorte vabaaja korraldamisest, lõpetades Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari noorsootöö erialal. Omades laagrikasvataja tunnistust osaleb Tiina aktiivselt lastelaagrite töös ja viib läbi õpilasmalevat. Südamelähedaseks valdkonnaks on seikluskasvatus, mida on praktiseerinud erinevatel koolitustel ja üritustel. Lisaks omab head kogemust päästealastest teadmistes, olles ise Päästeringi juht ja Saku Priitahtlike vabatahtlik liige.
Laste peod mööduvad aktiivselt ja lustides 🙂

Katre Kägo

Aktiivne ja heasüdamlik peojuht, kes saavutab lastega kiiresti hea kontakti. Laste ja noortega tegelnud alates 2011. aastast, olles ise väga algatusvõimeline ja positiivse mõtlemisega. Osalenud ise hulgaliselt noorteprojektides nii kohalikul- kui ka rahvusvahelisel tasandil ja aidanud neid ka ellu viia. Katre saab hakkama nii väikeste kui suurte lastega, pakkudes põnevust igas tegevuses mis ette võetakse.  Laste pidudel on kindlustatud vaba suhtlemine, hea atmosfäär ja naerul suud.