1-seiklusmängud

Seikluskasvatus on osa elamuspedagoogikast ning sellel on oma eesmärk, vahendid ja sihtgrupp. Seikluskasvatuse põhiprintsiibid on eesmärgistatud ning hõlmavad aktiivset kehalist tegevust, rühmatööd, positiivse kogemuse omandamist ja kogemuse analüüsimist (Tuula 2005).

Seikluskasvatuse mängud on loodud vastavalt vanusele sobiva legendiga, mis muudab seikluse eriti põnevaks. Seikluskasvatust viiakse läbi õues, läbides erinevaid takistusi ja ülesandeid. Seikluskasvatus arendab laste koostöö oskust ja aitab mõista, et ühiselt tegutsedes jõutakse kaugemale. Mängude käigus pannakse proovile osalejate tasakaal, mõtlemine, koostöö jne. Seiklusmängude tegemine eeldab territooriumi kasutamise võimalust üks tund enne üritust.

Seiklusmängud sobivad pigem vanematele noortele. Alla 8.aastastele soovitame tavalisi ühismänge, mitte seiklusmänge.

Seiklusmängude hind 90€ (1h – kuni 20lapsele). Suuremate gruppide hind kokkuleppel.

Seiklusmängud koos aaretejahiga 120€ (1h – kuni 20lapsele). Suuremate gruppide hind kokkuleppel.

Seiklusmängud koos aaretejahiga sisaldab lisaks ülesannete lahendamisele ka vihjete saamist ja lahendamist, mis juhatab seiklejad aarde asukohani. Vastavalt võimalustele on aardekast peidetud või maetud territooriumile. Aaretekastist leiavad osalejad magusa üllatuse, mis on tasuks tehtud töö eest 🙂