Kontakt

Tellimine ja lisainfo

OÜ Reklin

Reg.kood: 12820932

SEB a/a: EE611010220241629227

Evelin Orro

Telefon: 5624 1634

 info[at]pidulastele.ee

Peamiseks tegutsemise piirkonnaks on Harjumaa, kokkuleppel käime ka kaugemal.Meeskond

Meie meeskonnas tegutsevad kolm aktiivset peojuhti, kes kõik omavad mitme aastast laste ja noortega töötamise kogemust.  Kõik oleme lõpetanud noorsootöö eriala õpingud. Suuremaid üritusi viime läbi meeskonnana, väiksematel pidudel osaleme individuaalselt. Kõik meie peojuhid täiendavad ennast regulaarselt ja oskavad läbi viia kõiki meie poolt pakutavaid teenuseid. 

Tiina 

Seiklushimuline ja aktiivne laste- ja noortejuht. Tegelenud aktiivselt lastega alates 2009 aastast. Omab praktilisi ja teoreetilisi teadmisi laste- ja noorte vabaaja korraldamisest. Tiina on osalenud aktiivselt lastelaagrite töös ja viinud läbi õpilasmalevaid. Südamelähedaseks valdkonnaks on seikluskasvatus, mida on praktiseerinud erinevatel koolitustel ja üritustel. Lisaks omab head kogemust päästealastest teadmistes, olles juhtinud noorte päästeringi ja tegutsenud priitahtlikuna. Tiina oma energiaga sobitub suurepäraselt ka Pipi tegelaskuju rolli. Laste peod mööduvad aktiivselt ja lustides 🙂

Katre 

Aktiivne ja heasüdamlik peojuht, kes saavutab lastega kiiresti hea kontakti. Katrele sobivad eriti hästi selga kõikvõimalikud printsessi kostüümid 🙂 Laste ja noortega tegelnud alates 2011. aastast, olles ise väga algatusvõimeline ja positiivse mõtlemisega. Osalenud ise hulgaliselt noorteprojektides nii kohalikul- kui ka rahvusvahelisel tasandil ja aidanud neid ka ellu viia. Katre saab hakkama nii väikeste kui suurte lastega, pakkudes põnevust igas tegevuses mis ette võetakse.  Laste pidudel on kindlustatud vaba suhtlemine, hea atmosfäär ja naerul suud. 

Evelin 

Positiivne ja aktiivne peojuht, kes toob naeratuse iga lapse peole. Erinevad õhupallikujud tulevad tal lausa unepealt. Tegelenud aktiivselt laste- ja noortetööga alates 2004 aastast. Omab head kogemust erialaste projektide kirjutamisel ja juhtimisel. Noorteürituste korraldamine on põhitööks juba aastaid. Omab laagrikasvataja- ja juhataja tunnistusi ning on korraldanud hulgaliselt erineva teemaga kohalike ja rahvusvahelisi laagreid. Omab ka õpilasmaleva rühmajuhi kogemust.
Saavutab lastega kiiresti hea kontakti ja usaldusliku suhte. Oma ettevõtmistes on järjekindel ja täpne. Kõik laste peod sujuvad lõbusas meeleolus 🙂

%d bloggers like this: