Geelküünalad

geelküünalde töötuba

Isetehtud küünal pakub lastele palju rohkem rõõmu kui poest ostetud küünal. Geelküünla töötoas valmivad omanäolised ja erilise disainiga küünlad, mida on tore kodus õhtukumas põletada või kellelegi edasi kinkida. Küünlad saavad igati efektsed ja pakuvad lastele palju rõõmu. Töötuba sobib ideaalselt nii poistele kui tüdrukutele ja annab lisaväärtust igale koosviibimisele.

Küünalde tegemine on imelihtne ja väikse abiga saavad hakkama juba 4. aastased. Samas pakub töötuba põnevust väga erinevas vanuses inimestele ja sobib ka täiskasvanutele.

Töötoa käigus õpime selgeks geelküünla valmistamise põhitõed ja tutvume erienvate materjalidega. Pärast töötoas osalemist on olemas oskused, et küünalt iseseisvalt kodus valmistada.

Geelküünalde tegemiseks kasutame kvaliteetset Rayher firma geeli, mis on toodetud Saksamaal. Geelküünlad valmistatakse klaasi või pokaali, olenevalt eelnevast kokkuleppest. Töötoas osalejad kaunistavad ära klaasi sisu erinevate dekoratiiv elementidega. Kasutame erinevaid soolasid, pärli kette, kivikesi, pärleid, merekarpe, klaaskuule jne. Kaunistatud klaasi kinnitame küünlatahi ja valame peale geeli, mis tahkub ca 30minutiga, pärast seda on küünlad valmis kaasa võtmiseks. Geelile on võimalik lisada ka värvi ja lõhnaaineid, vastavalt laste soovile.

Iga küünal saab täiesti omanäoline ja küünlad pakime soovikorral läbipaistvasse tsellofaani.

Hind: 120€ (1h – kuni 12 laspsele)

Hind sisaldab kõiki materjale.

Meie e-poest leiab ka kvaliteetsed küünlavalmistamise materjalid koduseks meisterdamiseks: E-pood

%d bloggers like this: