Glitter tattoo

Glitter tattoo on sädelev tätoveering, mis tehakse nahale.

Lisage oma üritusele sära imeilusate tattoodega. Lastel on võimalus valida väga laia hulga šabloonide vahel, et igaüks leiaks oma lemmiku. Tattoo tegemisel kasutatakse kvaliteetseid ja nahasõbralikke tooteid.

Valikus on üle kümne erineva värvitooni ja värvide arv pildil ei ole piiratud! Lapsed võivad teha just nii mitme värviga tattoo kui ise soovivad. Tattoo püsib nahal keskmiselt 7 päeva ja pesemas käimine ei ole keelatud.

Tattoo tegemiseks kasutatakse šabloone, mis kaetakse spetsiaalse liimiga. Liim kaetakse sädeleva pulbriga ja tätoveering jääb efektne ja ilus. Tattoo on veekindel ja kulub maha järk-järgult. Soovikorral on võimalik tattoo eemaldada kiiremini, kasutades selleks näiteks meigi eemaldit või alkoholi lahust.

Glitter tatoo on kiiresti populaarsust koguv ja selle valmistamiseks kulub vaid mõni minut. Kui ei ole aega näomaalinguteks on glitter tattoo suurepärane alternatiiv.

Meie e-poes on müügil ka glitter tattoo värvid ja tarvikud iseseisvaks kasutamiseks või kingituseks. Vaata lähemalt siit.